Hotel Nova Viva

HOTELNOVA VIVA OPP RELIANCE TREND PHULCHHAB CHOWK RAJKOT 360001 GUJARAT RAJKOT, 360001 Rádžkót, Indie

  • Až pro 3 hosty
  • Až 23 m²
  • Ložnice: 1

Hotel Nova Viva leží 1,06 km od centra. V recenzích ubytování získává 7/10 (25 hodnocení). Ubytování nabízí mimo jiné klimatizaci, pobyt s domácími mazlíčky a parkování.

Hotel Nova Viva je 3hvězdičkový hotel v Rádžkótu.

Pokoje a vybavení

Všechny pokoje mají psací stůl, TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu. K dispozici je sprcha, bezplatné toaletní potřeby, pantofle, ložní prádlo a ručníky. Některé pokoje mají klimatizaci, rychlovarnou konvici, pohovku a výhled na město. Apartmá má obývací pokoj a samostatnou ložnici.

Služby a vybavení

Pokojová služba je dostupná. Recepci provozují nepřetržitě. Ubytování zajišťuje dopravu a pronájem auta. Snídaně je vegetariánská. Parkování je zdarma.

Dostupnost a okolí

Nádraží Rádžkót leží 2,1 km od hotelu. Mezinárodní letiště Rádžkót je vzdálené 31 km.

Okolí

  • Basket Ball Ground - 850 m
  • Jubilee Garden - 1 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~370 Kč

Nabídka pokojů

Pokoj Deluxe

  • vlastní koupelna
  • výhled na město
  • klimatizace

3 osoby17 m²vlastní koupelna

Hotel Nova Viva - vybavení

  • Bezplatné parkování
  • Klimatizované pokoje
  • všechny prostory nekuřácké
  • Přítomnost domácích mazlíčků povolena
  • Každodenní úklid
  • Recepční služby 24 hodin denně
  • Služby pokoje
  • Praní prádla

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd Do
OdjezdOd Do

Zvířata

  • Domácí zvířata jsou povolena, avšak může být účtován dodatečný poplatek.
Důležité informace

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
 

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Hotel Nova Viva“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 12:00. Odhlášení: od 11:00 do 12:00.

Je u objektu „Hotel Nova Viva“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Pro kolik hostů je Hotel Nova Viva určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 3 hosty.

Kde se nachází Hotel Nova Viva?

Ubytování se nachází ve městě Rádžkót.

Hotel Nova Viva na mapě: Rádžkót

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Recenze ubytování Hotel Nova Viva

Průměrné hodnocení z 25 recenzí na Booking.com je 7/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Hotel Nova Viva zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na hoteleuropainn.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10